Šeimų šventė

slideris 1 slideris 2 slideris 3 prekyba remejai vaikas vaikas

Apie šventę

LIETUVOS ŠEIMŲ ŠVENTĖ 2017

„VIENA ŠEIMA – VIENA ŠIRDIM“

2017-06-03

Kas gali būti svarbiau nei šeima? Kas brangiausia gyvenime? Būti kartu, būti „Viena šeima – viena širdim!“ Jau šeštus metus iš eilės „Kesko Senukai Lithuania“ inicijuoja ir remia Šeimų šventę –  viešą renginį, skirtą visos šalies šeimoms su mažais ir dideliais vaikais, vyresniais ir jaunesniais giminaičiais, draugais, kaimynais...
Tai diena, kai Harmony parkas atveria savo vartus kokybiškoms pramogoms, turiningam šeimos laisvalaikiui, įdomiai visos dienos veiklai, skatinančiai užimtumą, kūrybiškumą ir bendravimą su šeimos bei kitais bendruomenės nariais. Neliekame abejingi socialiai remiamoms šeimoms, rūpinamės technologijų užvaldyto jaunimo įtraukimu į bendrą šventės kūrimą.
Kaip ir kiekvienais metais, projektą papuoš specialiai šiai šventei sukurtas himnas. Tai pirmasis Lietuvoje šeimų himnas, kurį kūrė ir specialiai paruošė dainininkė, kompozitorė Jūratė Miliauskaitė.
ŠEIMŲ ŠVENTĖ 2017 vyks Harmony parke, Prienų r., birželio 3 d.
Visų lauksime nuo 13 val. Oficiali šventės pradžia – 14 val., o linksmybės tęstis iki 20 val. 
Gerą nuotaiką palaikys ir savo dainomis susirinkusius išjudins televizijos projekto „X Faktorius“ atlikėjai: nugalėtoja Iglė Bernotaitytė, Paulina Paulauskaitė, Monika Pundziūtė, Andis Griva, grupės „Golden age“, „Zeta beat“, „Original copy“, taip pat Saulius Prūsaitis ir „Naktinės personos“.
Abejingų nepaliks įspūdingai projekte „Lietuvos talentai“ sužibėję Vadikas Raketa, šokių studija „Modus dance“, 9-erių būgnininkė Fausta.

 

 

| EKOlogiškas spausdinimas